• " Wentel uw weg op den HEERE, en vertrouw op Hem; Hij zal het maken. " Psalm 37:5

Morgen bij u thuis geen streamingdiensten beschikbaar

02 september 2023

Helaas moeten wij u de vervelende mededeling doen dat er morgen, zondag 03 september, geen streaming van onze kerkdienst kan plaatsvinden

Beste gemeenteleden,

 

Helaas moeten wij u de vervelende mededeling doen dat er morgen, zondag 03 september, geen streaming van onze kerkdienst kan plaatsvinden.

Vorige week zondagmiddag trad dit probleem op. Sinds maandag zijn er diverse mensen mee bezig geweest, waaronder een monteur van KPN die de lijnverbinding heeft gecontroleerd en OK heeft bevonden. Ook enkele kerkleden zijn lang bezig geweest en hebben een nieuw modem geïnstalleerd, maar het probleem was daarmee ook nog niet opgelost. Er zal maandag opnieuw een monteur worden gevraagd om dit verder uit te zoeken.

Helaas betekent dit dus dat men de diensten ook morgen thuis niet kan meekijken/meeluisteren. We zijn ons bewust van het feit dat er nogal wat mensen afhankelijk zijn van deze verbinding. We vinden dit dan ook erg vervelend, waarvoor onze welgemeende excuses.

Een gezegende zondag toegewenst.

 

Vriendelijke groet,

Kosters en Kerkvoogdij.

  • © hersteld hervormde kerk 2024